هاست سرور ایران | خرید هاست پرسرعت

هاست ایمیل چیست؟

هاست ایمیل چیست؟

هاست ایمیل چیست. میزبانی ایمیل شما جزئیات فنی بیشتری می‌دهد. از جمله آن‌ها می‌توان به اجازه دادن به شما برای ارسال نامه از دامنه خود، فیلتر کردن هرزنامه‌ها ذخیره فایل‌ها اشاره کرد. همچنین در برخی موارد، ارائه مجموعه کاملی از ابزارهای بهره‌وری مانند تقویم یا مدیریت تماس را انجام می‌دهد. در این مقاله به شما خواهیم گفت هاست ایمیل چیست و در ادامه با نحوه کار و مزایای آن آشنا خواهیم شد.

هاست ایمیل چیست؟

اکثر شرکت‌های هاستینگ با خرید هاست، میزبانی ایمیل رایگان را ر روی دامنه ما ارائه می‌دهند. با این حال، این سرویس سطح ابتدایی ویژگی‌های مشابه هاست ایمیل را ارائه می‌کند. با هاست ایمیل، پلتفرم‌های ایمیل سفارشی اختصاصی دریافت می‌کنید که میزبان ایمیل شما می‌تواند یک ایمیل مرتبط با نام دامنه را مدیریت کند و هر طرح احراز هویت ایمیلی را که می‌خواهید اجرا کند.برخلاف وب‌میل رایگان در تبلیغات محبوب، میزبانی ایمیل بدون تبلیغات و شامل راه‌حل‌های مدیریت ایمیل پیشرفته و ویژگی‌های ایجاد است. وقتی به درستی انجام شود، میزبانی ایمیل می‌تواند با ارائه سیستمی‌برای مدیریت عالی ایمیل های شما، یک تجارت را متحول کند. با میزبانی ایمیل می‌توانید انتظار داشته باشید که ابزارهای بیشتری برای هدف قرار دادن بخش‌هایی از لیست پستی خود و تسهیل کمپین‌های بازاریابی ایمیلی و ایمیل مارکتینگ، داشته باشید.

تفاوت هاست وب‌ و هاست ایمیل چیست؟

هاست ایمیل چیست؟

میزبانی وب

 

میزبانی وب سرویسی است که منابع رایانه ای مانند فضای سرور، حافظه و پهنای باند مورد نیاز برای فایل های وب سایت شما را برای نمایش روی اینترنت فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند محتوای وب سایت را در سرورهای میزبان وب ایجاد و ذخیره کنند تا بتوان آن را به صورت آنلاین از طریق مرورگر وب مشاهده کرد.اگر یک وب سایت را به اضافه تمام محتوای آن به عنوان یک فروشگاه تصور کنید، یک میزبان وب به سادگی فضای فیزیکی را برای نمایش محصولات فروشگاه فراهم می‌کند – در این مورد، محتوای وب سایت شامل متن، تصاویر، ویدیوها و هر چیز دیگری که محتوای سایت را تشکیل می‌دهد.انواع مختلفی از هاست‌ها موجود است تا نیازهای وب سایت های مختلف را برطرف کند. برنامه های میزبانی وب از میزبانی اشتراکی روی سی پنل  یا دایرکت ادمین با چندین سایت که یک سرور واحد را به اشتراک می‌گذارند تا میزبانی اختصاصی و سرور مجازی را شامل می‌شود که در آن یک مشتری از کل فضا و پهنای باند سرور استفاده می‌کند.

هاست ایمیل چیست؟

همانند هاست دانلود که مختص دانلود است، میزبانی ایمیل تنها مختص ایمیل است . جهت اطلاع از این که هاست دانلود چیست اینجا کلیک نمایید.میزبانی ایمیل سرویسی است که در آن پیام‌های ایمیل و فایل‌های مرتبط با آن همه بر روی سرور ذخیره می‌شوند. هنگامی‌که یک ایمیل به آدرس دامنه وب سایت خود دریافت می‌کنید، ایمیل در سراسر اینترنت هدایت می‌شود و در سرور گیرنده ذخیره می‌شود. در این مرحله، مدیران سرور با در نظر گرفتن فیلترهای هرزنامه، درخواست‌های مسیریابی مجدد و اینکه آیا فرستنده در لیست سیاه قرار دارد، تعیین می‌کنند که کدام اقدام را انجام دهند (پاسخ دهند یا نادیده بگیرید).+

سرور ایمیل می‌تواند همان سروری باشد که محتوای وب‌سایت شما را میزبانی می‌کند، ویا سروری که توسط میزبانی دیگری مدیریت می‌شود یا دو سرور مختلف که توسط یک شرکت میزبان مدیریت می‌شوند. ارائه دهندگان میزبانی ایمیل ممکن است فقط در ارائه خدمات میزبانی ایمیل تخصص داشته باشند، اما این روزها برای شرکت‌ها معمول تر است که ایمیل های همراه و بسته های میزبانی وب را تواما ارائه دهند.

چرا نباید از سرویس‌های معمول خدمات ایمیل برای کسب‌وکارتان استفاده کنید؟

چگونه از ایمیل استفاده می‌کنید؟ برای بسیاری از کاربران ایمیل، میزبانی پولی کاملاً غیر ضروری است، اما وقتی اسناد مهمی‌مانند صورتحساب ها، فاکتورها، مخاطبین مشتری یا هر گونه اطلاعات حساس دیگری را در حساب ایمیل خود ذخیره می‌کنید، چطور؟ علاوه بر این، آیا می‌دانید با داشتن یک ایمیل عمومی‌ناشیانه و غیرحرفه‌ای مانند your.business@gmail.com روی دامنه خود مانند info@your.business.com، مشترکین، مشتریان و غیره را از دست می‌دهید؟علاوه بر حرفه ای که داشتن دامنه خود در ایمیل شما فراهم می‌کند، اکیدا توصیه می‌شود به جای اینکه داده های خود را در اختیار یک سرویس ایمیل رایگان مانند گوگل یا یاهو قرار دهید، ایمیل خود را به میزبانی ایمیل ارتقا دهید. کسب و کارها برای این خدمات هزینه می‌پردازند تا اگر مشکلی پیش آمد، کسی برای کمک به آنجا باشد.

سناریوهای زیادی در ارتباط با ایمیل وجود دارد که می‌تواند به کسب و کار شما آسیب جدی وارد کند: شخصی رمز عبور را می‌دزدد، ایمیل شما را هک می‌کند یا به سادگی رمز عبور خود را فراموش کرده اید. شما می‌توانید دسترسی به ایمیل و فایل های مرتبط با آن را به سرعت بازیابی کنید. چرا؟ زیرا شما برای یک سرویس ممتاز پول پرداخت می‌کنید.حفظ و پشتیبانی مداوم از ایمیل خود یا تکیه بر خدمات داخلی نه تنها به هزینه های شما می‌افزاید، بلکه احتمال آلودگی به ویروس و همچنین مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را افزایش می‌دهد. چنین مشکلاتی می‌تواند باعث شود که ایمیل از چند ساعت تا چند روز کار نکند، به همین دلیل است که کسب و کارهای بیشتری برنامه های میزبانی ایمیل مدرن را انتخاب می‌کنند.

میزبانی ایمیل فقط در صورت و زمانی که اتفاق بدی بیفتد سودمند نیست. هاست ایمیل یک راه آسان برای دریافت خدمات قابل اعتمادتر و کارآمدتر است. برنامه‌ها از یک ارائه دهنده به ارائه دهنده دیگر متفاوت است. با این حال، می‌توانید از ویژگی های اضافی مانند برنامه های همراه مانند Microsoft Office Online استفاده کنید.حتی اگر همه متخصصان و سازمان‌های تجاری باید ایمیل خود را داشته باشند، اکثر مردم در مورد میزبانی ایمیل مطمئن نیستند و این اصطلاح را با میزبانی وب سایت اشتباه می‌گیرند. حتی اگر آنها تفاوت را درک کنند، نمی‌دانند که ایمیل حرفه‌ای چگونه می‌تواند برای آنها مفید باشد.

مزایای میزبانی ایمیل

اگر کسب و کار شما به ایمیل به عنوان یک عامل درآمد وابسته است، استفاده از میزبانی ایمیل رایگان توصیه نمی‌شود. بسته های میزبانی ایمیل رایگان و استاندارد همیشه کیفیت مورد نیاز کاربران حرفه ای را ارائه نمی‌دهند. خدمات میزبانی ایمیل حرفه ای به احتمال زیاد با نیازهای یک تجارت در حال رشد سازگاری بیشتری دارد.

چه هاست ایمیلی بخرم یا چگونه بهترین هاست ایمیل را بخرم

ایمیل هنوز هم نقطه اتصال نهایی بین شرکت‌ها و مشتریانشان است. ۸۹٪ از شرکت‌ها می‌گویند که از ایمیل به عنوان کانال اصلی خود برای به دست آوردن مشتریان استفاده می‌کنند و ۷۲٪ از مصرف کنندگان می‌گویند که ترجیح می‌دهند از ایمیل به عنوان راه اصلی ارتباط برند خود استفاده کنند.همچنین ایمیل بخش مهمی‌از راه اندازی یک کسب و کار موفق است و راهی آسان برای ارتباط با همکاران، ردیابی اطلاعات و فایل های به اشتراک گذاشته شده و حتی تکمیل خدمات مشتری را ارائه می‌دهد.

برای کسب و کارهایی که مایل به تأثیرگذاری آنلاین هستند، یک ارائه دهنده میزبانی ایمیل یک سرمایه گذاری اولیه بسیار مهم است. سوال این است که کدام ارائه دهنده هاست را باید انتخاب کنید؟بسیاری از ارائه دهندگان نظیر وب رمز آماده هستند تا دامنه خود را برای ارتباط ایمیل، دسترسی به تقویم های مشترک و موارد دیگر به شما بدهند.در مورد انتخاب بهترین سرویس ایمیل، فاکتور خاصی وجود ندارد، اما معمولاً می‌توانید حداقل برخی از ویژگی های زیر را انتظار داشته باشید:

یک دامنه سفارشی: این یکی از موارد ضروری برای راه حل میزبانی ایمیل شما است. شما به یک دامنه سفارشی در ایمیل خود نیاز دارید تا بتوانید یک تصویر حرفه ای برای خود یا کسب و کار خود ایجاد کنید. دامنه اطمینان حاصل می‌کند که به جای ارسال پیام برای شما در @gmail.com، مشتریان شما می‌توانند با شما @businessname.com تماس بگیرند.پشتیبانی: این فاکتور همان چیزی است که می‌توانید از راه حل میزبانی ایمیل که با سرویس میزبانی وب شما ترکیب می‌شود دریافت کنید. پشتیبانی شامل انواع راهنمایی‌های تیمی‌از متخصصان، از جمله دستورالعمل‌های راه‌اندازی اولیه، و راهنمایی فنی حرفه‌ای در صورت بروز مشکل در عملکرد ایمیل‌تان خواهد بود.

هاست ایمیل چیست؟

ویژگی‌های تیم: بسیاری از گزینه‌های پیشرو میزبانی ایمیل با ابزارهای مختلفی همراه هستند تا تیم‌ها را در انتهای کسب‌وکار متصل نگه دارند. به هر حال، اکثر شرکت‌ها بیش از یک نفر را درگیر می‌کنند. یک میزبان ایمیل با ویژگی‌های تیمی‌ممکن است مواردی مانند چت تیمی‌یکپارچه، کنفرانس، و تقویم‌های مشترک را در انتهای نرم‌افزار شما ارائه دهد.ابزارهای جایزه: برخی از ارائه دهندگان میزبانی ایمیل حتی ویژگی های جایزه را برای بهبود عملکرد شرکت شما ارائه می‌دهند. به عنوان مثال، راه‌حل‌هایی مانند G-Suite و Office 365 با مجموعه‌ای از ابزارهای بهره‌وری ارائه می‌شوند تا تیم شما را در بهترین حالت خود نگه دارند. همچنین راه‌حل‌هایی وجود دارد که با ابزارهایی که کارکنان شما هر روز استفاده می‌کنند، مانند Microsoft Teams یا Salesforce برای مدیریت CRM، ادغام می‌شوند.

ویژگی‌های امنیتی: می‌توانید تمام ایمیل‌های خود را از طریق برنامه‌هایی که به محافظت در برابر مواردی مانند فیلترها و هرزنامه کمک می‌کنند، هدایت کنید. با این حال، اکثر کسب و کارها ترجیح می‌دهند از ابزارهایی با این ویژگی‌ها استفاده کنند. ارائه دهنده ایمیل مناسب باید بتواند خیال شما را راحت کند که ایمیل های شما ایمن باقی می‌مانند. همچنین می‌توانید از فیلتر کردن استفاده کنید تا مطمئن شوید که احتمال کلیک کردن روی ایمیل یا دانلود فایل پیوست با ویروس کمتر است.

ذخیره سازی: ذخیره سازی صندوق پستی یکی از ویژگی های مورد توجه بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی ایمیل است. اگر کارمندان شما از طریق ایمیل با مشتریان و مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند، باید بتوانید برخی از این پیام‌ها را به صورت ایمن برای اهداف انطباق و حسابرسی ذخیره کنید. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده هاست شما فضای ذخیره سازی زیادی ارائه می‌دهد.محدودیت‌های ارسال: هر ارائه‌دهنده به شما اجازه می‌دهد تا تعداد معینی از فایل‌ها و پیوست‌ها را با توجه به نیازهای فردی خود ارسال کنید. بسیاری از آنها با ابزارهای اشتراک گذاری فایل همراه هستند که اگر به هر دلیلی می‌خواهید اسناد بسیار بزرگتری ارسال کنید، می‌توانند به شما کمک کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *