هاست سرور ایران | خرید هاست پرسرعت

با پیشرفته ترین

هاست پرسرعت ایران

شاهد لبخند رضایت بیش از ۳۰۰ صاحب کسب و کار هستیم 

چرا هاست سرور ایران، یکی از بهترین هاست؟

ما در مجموعه هاست سرور ایران، تلاش کرده ایم بهترین منابع هاستینگ را خریداری و راه اندازی کنیم تا میزبانی حرفه ای، برای سایت های کسب و کارهای ایرانی باشیم. هاست های پرسرعت با تضمین بدون قطعی و یا کندی، ویژگی بارز هاست های مجموعه هاست ایران می باشد.

مناسب طراحان سایت

با ارائه هاست های پرسرعت، تجربه بهتر و سریع تری در فرایند طراحی و راه اندازی سایت خواهید داشت.

توسعه نامحدود

مهم نیست درون سایت تان، چه تصمیماتی را پیاده می کنید! تمامی ماژول های مورد نیاز، در هاست تعریف و فعال است.

ایمیل فعال

هاست های مجموعه هاست سرور ایران، امکان ارسال و دریافت ایمیل دارند و نیازی به خرید هاست ایمیل مجزا نیست.

اوریجینال و حرفه ای

تمامی لایسنس های مرتبط با هاست، اوریجینال بوده و امنیت/سرعت/عملکرد در سطح حرفه ای تجربه می کنید.

مناسب فروشگاه حرفه ای

برای بازدیدهای حداکثری همزمان، مدیریت دسته ای محصولات و اجرای دستورهای سنگین، به هاست ایران اعتماد کنید.

پشتیبانی ۷/۲۴

هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز، همراه و پشتیبان شما هستیم تا بتوانید بهترین و سریعترین سایت را داشته باشید.

خرید هاست پرسرعت ایران

حرفه ای، بدون کندی/قطعی، پشتیبانی بی پایان

اگر وب‌سایت دارید که کند بارگزاری می‌شود، یا مدام با خطاهای مختلف، از دسترس کاربران و بازدیدکنندگان خارج می شود؛ قبل از اینکه که فرصت موفقیت به سایت خود دهید آن را نابود کردید. خرید هاست مناسب از هاست ایران، قطعا یکی از تاثیرگذارترین نکات در Run شدن یک سایت است. وقتی که یک هاست مناسب برای سایت خود خریداری می کنید، تاثیرات بسیار زیادی روی سایت شما خواهد داشت. برای مثال، وقتی هاست شما، مناسب باشد، روی سرعت، قدرت و در کل عملکرد سایت شما تاثیر فراوانی دارد. 

سوالات متداول خرید هاست

ما با ارائه هاست های پرسرعت ایرانی، می کوشیم درخواست ها و دستورات سایت شما را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدهیم. منابع سخت افزاری و نرم افزاری هاست های این مجموعه، در مقایسه با مجموعه های ایرانی، بهترین و به روزترین هستند. 

منابع هاستینگ و سروهای مجموعه هاست سرور ایران، همگی در سه دیتاسنتر مطرح کشور (افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات) مستقر هستند و ادعا می کنیم بهترین و پرسرعت ترین هاست های موجود در ایران را دارا هستیم.

برای انتقال سایت خودتان به هاست سرور ایران، کافیست پس از ثبت سفارش هاست، با دسترسی به کنترل پنل، نسخه بکاپ سایت خودتان را ریستور نمایید. اگر با این فرایند آشنایی نداشته باشید، تیم پشتیبانی این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.

با توجه به اینکه منابع هاستینگ و سرورهای مجموعه هاست سرور ایران در بهترین دیتاسنترهای مطرح کشور (افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات) مستقر شده است، پایداری ۹۹.۹% هاست های خود را تضمین می کنیم (مگر در شرایط بحرانی نظیر قطعی کامل اینترنت داخلی و خارجی).

حسب تجربه، تا کنون قطعی خاصی مشاهده نشده است.

هنگام مقایسه هاست های شرکت های مختلف، حتما علاوه بر قیمت، امکانات و منابع سخت افزاری را نیز مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال ممکن است هاست با رم ۴ گیگابایت، ۱۰۰ هزار تومان باشد و هاست با رم ۳۲ گیگابایت، ۱۲۰ هزار تومان باشد. این اختلاف قیمت، به معنی گران بودن هاست با رم ۳۲ گیگابایتی نیست و اتفاقا، هاست با ۴ گیگابایتی هست که قیمتش غیرمنطقی است.

تعرفه های هاست های مجموعه هاست سرور ایران، متناسب با امکانات و منابع سخت افزاری است و با بررسی های عمیق، متوجه مناسب بودن تعرفه نسبت به سایت شرکت ها و مجموعه های هم تراز خواهید شد.

بله! با توجه به اینکه سرورهای ما در شرایط پایدار و حرفه ای فعالیت دارند، امکان دریافت/ارسال ایمیل بدون محدودیت وجود دارد و نیازی به خرید هاست ایمیل مجزا (+ مشکلات جانبی اش) نیست.